Новини

Святослав Євтушенко, кандидат у народні депутати

Депутат Рівнеради Святослав Євтушенко пропонує вирішення проблеми з нестачою ресурсів

Цьогоріч зиму Рівненщина зустрічає у режимі економії газу та електроенергії. Це пов'язано з дефіцитом цих ресурсів у державі. Тому ПАТ “Рівнеобленерго” розробило плани відключень світла по годинам на території області та Рівного.

 І якщо раніше про економію ресурсів мало хто з пересічних рівнян задумувався, то зараз це торкнулося кожного, вважає депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко.

 - Сьогодні ситуація, яка склалася в Україні потребує нагального вирішення і надіятися, що все наладиться саме собою вже точно не варто. Адже припинення постачання газу в Україні з боку Росії показало, що для того, щоб вижити нам потрібно шукати альтернативні джерела енергії. І одного вугілля нам не вистачить — його ресурси теж не безмежні. Частково вирішити ситуацію, яка склалася можна, почавши виробляти альтернативне паливо, яке фактично є замінником природного газу. Його можна використовувати для роботи котелень і промислових підприємств. Та для цього необхідно внести зміни до законадавства, щоб в Україні могли працювати та будуватися сміттєпереробні заводи. До парламентських виборів про це мовчали, бо всі добре розуміли, що це не додасть рейтингу кандидатам. Коли ж я піднімав питання переходу на альтернативні ресурси, тоді це не сприймали серйозно. Нині ж ми починаємо бачити перші наслідки нестачі ресурсів. Найгірше те, що якщо нічого не робити, то ситуація не зміниться і не відомо, до яких наслідків це може призвести. Сьогодні нам вже почали вимикати погодинно світло для економії, а до чого може дійти далі — страшно передбачити, - каже Святослав Євтушенко.

22 грудня 2014

Святослав Євтушенко – молодий політик, успішний керівник, патріот і людина, яка зробила себе сама

Депутат Рівнеради та директор «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко всього по життю досягнув сам, виключно своєю працею і розумом. Тому й вирішив балотуватися у Верховну Раду, адже переконаний: хочеш зробити щось добре – зроби це сам.

35-річний Святослав Євтушенко – рівнянин. Він не зять і не родич міського голови Володимира Хомка – це лише чутки, які розповсюджують опоненти. Він не боїться брати на себе відповідальність, приймати непопулярні рішення і робити різкі кроки. Він знає, що хвилює рівнян, адже щодня живе цими питаннями. Він не гониться за легкими перемогами і не продався політичним партіям, бо не хоче працювати на олігархів.

З 16 років, навчаючись у 11 класі Святослав почав працювати вантажником, щоб самому заробляти на себе. Закінчивши навчання в школі, він поступив у Національний університет водного господарства та природокористування на спеціальність «Міське будівництво та господарство». Навчання в університеті поєднував із роботою. Був муляром, інженером-будівельником, майстром, виконробом, проектантом. На його рахунку – десятки розроблених та втілених у життя будівельних проектів не лише в Рівному, а й за його межами.

А в 2010 році, будучи першим номером у списку «УДАРу» він став депутатом Рівнеради. Наразі Святослав Євтушенко член депутатської групи «Рівне» у міській раді. У лютому 2014 року він очолив Рівненську міську організацію політичної партії «Народний Рух». Адже, на хвилі Революції Гідності, активним учасником якої був, Святослав визначив для себе, що «Народний Рух» - це єдина справді ідеологічна партія, погляди якої найбільше відповідають його внутрішнім переконанням. Тому що, як він сам каже, свого часу саме «Народний Рух» починав боротьбу за незалежність України. Це поміркована політична сила з чітко вираженими націоналістичними, державницькими ідеями.

Та й взагалі, патріотичні переконання і національні ідеї Святославу Євтушенку близькі по життю. Адже, як він зазначає, йому не байдуже у якій країні житимуть його діти. Це й спонукало Святослава разом з тисячами небайдужих вийти на революційний Майдан і відстоювати майбутнє своєї держави.

Святослав брав участь у подіях Майдану в Рівному та у Києві, його постійно можна було побачити на Народних Віче, штурмах біля військових частин, міліції, «Беркуту». Саме сміттєвози «Санкому» блокували виїзд силовиків у столицю. Ті ж самі сміттєвози та великогабаритні контейнери перекрили й злітну смугу рівненського аеропорту в перші дні протистоянь у Криму.

Коли ж протистояння на сході країни загострилися, Святослав Євтушенко ініціював збір допомоги для вояків рівненського батальйону «Горинь», яку особисто возить у зону АТО. Адже вважає це своїм прямим обов’язком. Окрім того, саме завдяки йому в рівненських магазинах почали маркувати російські товари.

Зараз Святослав Євтушенко – депутат Рівненської міської ради, голова постійної комісії з питань транспорту та зв’язку, присяжний Рівненського міського суду.

Як керівник «Санком-Рівне», він робить все для того, щоб сміття у місті вивозилося вчасно, не зважаючи на складну економічну ситуацію в Україні. Щодня Святослав об’їжджає вулиці міста, де надає послуги вивезення сміття компанія, щоб особисто проконтролювати процес. Він не приховує, що проблеми зі сміттям у місті є, але разом з тим постійно шукає шляхи вирішення цієї ситуації.

Також Святослав Євтушенко директор єдиного в Україні сміттєпереробного заводу, координатором будівництва якого він був. Та через неузгодженість законодавства завод із переробки побутових відходів, який переробляв 70% міського сміття і виробляв альтернативне паливо, припинив свою роботу. Так, з грудня 2013 року Святослав активно відстоює прийняття необхідного закону - написав десятки звернень, обґрунтувань, розпочав збір підписів, щоб привернути увагу можновладців. Наразі звернення за відновлення роботи заводу підписали близько 30 тисяч мешканців обласного центру, підтримали й громадські організації міста, а також низка місцевих Рад, у тому числі й Рівнерада. Та, схоже, чинним народним депутатам байдуже до проблем екології, та чим ми будемо опалювати свої домівки взимку.

Нині Святослав Євтушенко балотується у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне), адже розуміє, що, як у місті, так і в країні, є нагальні проблеми, які потрібно вирішувати. На відміну від інших кандидатів, він працює щодня, а не роздає голослівні обіцянки з наближенням виборів. Також Святослав має чітко сформовану виборчу програму, яку знає як втілити, ставши народним депутатом України. Адже питання, які він піднімає у програмі, йому самому близькі. Та й у нього достатньо досвіду і знань, щоб все це втілити у життя.

24 жовтня 2014

Підтримайте Святослава Євтушенка на виборах - №3 у бюлетені!

Звертаємося до Вас з проханням – підтримайте нашого директора Святослава Євтушенка на цих виборах і Ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір. Він балотується у народні депутати України самовисуванцем по виборчому округу №152 (м. Рівне).

Святослав Євтушенко – чесна і порядна людина, яка працює для рівнян щодня, а не роздає голослівні обіцянки напередодні виборів. Він патріот, людина, якій не байдужа доля міста, області, країни.

Святослав Євтушенко керує підприємством, яке вивозить сміття у місті і саме завдяки йому «Санком» розвивається і вдосконалює свою роботу. І хоча не завжди все гладко, ми намагаємося оперативно вирішувати всі моменти. Також Святослав Євтушенко – один із організаторів будівництва унікального сміттєпереробного заводу, який виробляв альтернативне паливо.

Щиро дякуємо!

Дізнатися всю інформацію про кандидата можна на сайті компанії http://sunkom.rv.ua/news-2.html

З повагою, колектив ТзОВ «Санком-Рівне»

23 жовтня 2014

Святослав Євтушенко – людина, яка працює для Рівного щодня, а не роздає голослівні обіцянки перед виборами

У своїх 35 років Святослав Євтушенко став відомим не лише в Рівному, а й за його межами. Хтось знає його як депутата Рівнеради і молодого політика. Інші – як директора «Санком-Рівне», координатора будівництва першого в Україні сміттєпереробного заводу та його керівника. Треті – як патріота з активною громадською позицією. Нині Святослав Євтушенко ще й кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне). Але, крім всіх цих статусів – він ще люблячий чоловік, батько трьох дітей і просто людина.

Про життя, роботу, політику, причини балотування у Верховну Раду України, особисті переконання та інше - Святослав Євтушенко розповів читачам сайту.

- Зараз Ви відомі у Рівному, як депутат Рівнеради, керівник «Санкому» та сміттєпереробного заводу. А як розпочиналася Ваша кар’єра?

- Я не зять і не родич нікого з наших можновладців, як зараз розповідають. Все, що досягнув у житті, зробив виключно своєю працею і розумом, а не тому, що вдало одружився. З 16 років, навчаючись в 11 класі я почав працювати вантажником, щоб самому заробляти на себе. Закінчивши навчання в школі, поступив у Національний університет водного господарства та природокористування на спеціальність «Міське будівництво та господарство». Навчання в університеті поєднував із роботою. Був муляром, інженером-будівельником, майстром, виконробом, проектантом. За час роботи розробив десятки будівельних проектів не лише в Рівному, а й за його межами, у тому числі, був і співучасником організації будівництва єдиного в Україні сміттєпереробного заводу.

- Ви керівник підприємства, яке вивозить сміття у Рівному. Як не крути, але Вашу роботу помітно. Напрошується думка, що Ви, чи не єдиний кандидат у нардепи, який працює для рівнян щодня. Як вдається це робити?

- Як керівник «Санкому», намагаюся робити все для того, щоб сміття у місті вивозилося вчасно, не зважаючи на складну економічну ситуацію в Україні. Щодня об’їжджаю вулиці міста, де надає послуги вивезення сміття компанія, щоб особисто проконтролювати процес. Я не приховує, що проблеми зі сміттям у місті є, але разом з тим, ми постійно шукаємо шляхи вирішення цієї ситуації. Так, наприклад, зараз ми запровадили роздільний збір сміття у місті.

- Також Ви активно відстоюєте прийняття необхідного закону, щоб сміттєпереробний завод, який зупинили через прогалини в законодавстві, почав працювати. Ви написали десятки звернень, обґрунтувань, розпочали збір підписів, щоб привернути увагу влади. Чи дало це якийсь результат?

- Наразі нашу петицію за відновлення роботи заводу підписали близько 30 тисяч рівнян, підтримали й громадські організації міста, низка місцевих Рад, у тому числі й Рівнерада. Та, схоже, чинним народним депутатам байдуже до проблем екології, та чим ми будемо опалювати свої домівки взимку. Тому, чи не єдиний вихід, який бачу – самому балотуватися у Верховну Раду та відстоювати прийняття потрібного законопроекту.

- Наразі Ви, окрім того, що чинний депутат Рівнеради, ще балотуєтеся у нардепи. А, як потрапили у політику, чому вирішили стати депутатом?

- Депутатство – це додаткове громадське навантаження, яке мені подобається. В 2010 році, будучи засновником обласного партійного осередку і першим номером у списку «УДАРу» я став депутатом Рівнеради. Наразі я член депутатської групи «Рівне» у міській раді. А в лютому 2014 року очолив Рівненську міську організацію політичної партії «Народний Рух».

- З початку революційних подій у Рівному, Вас постійно можна було побачити на Народних Віче, на штурмах біля військових частин, міліції, «Беркуту»… Саме сміттєвози «Санкому» блокували виїзд силовиків у столицю. Ті ж самі сміттєвози та великогабаритні контейнери перекривали й злітну смугу рівненського аеропорту в перші дні протистоянь у Криму. Та й у Київ на Майдан Ви їздили. Також завдяки Вам у Рівному почали маркувати російські товари. Що спонукало до всього цього?

- Мені не байдуже, у якій країні житимуть мої діти і яким буде майбутнє України. Це й спонукало мене разом з тисячами небайдужих вийти на революційний Майдан і відстоювати майбутнє своєї країни. А, розуміючи, що можу допомогти, перекрити дорогу сміттєвозами, надати великогабаритні контейнери для блокування аеропорту – я це робив. Чесно кажучи, тоді не думав про наслідки, а просто не міг залишатися осторонь і хотів хоч якось допомогти, принаймні, у межах своїх можливостей.

- Та й зараз Ви не залишаєтеся осторонь, адже одним із перших ініціювали збір допомоги для армії, яку особисто возитиме у зону АТО. Чи не страшно щоразу вирушати на схід?

- Я вважаю, що не маю морального права посадити за кермо автомобіля з допомогою, скажімо, когось із водіїв «Санкому». А якщо з ними щось трапиться? У кожного сім’ї, діти. Тому й їжджу сам. А, знаючи в яких умовах воюють наші хлопці, не маючи навіть відповідної техніки, радше страшно за них, ніж за себе. Адже вони там щодня і найменше, як ми можемо їм віддячити – це допомогти речами, амуніціями, продуктами.

- Не можу не запитати: як Ви все встигаєте – громадська, депутатська діяльність, основна робота, чи не щотижневі поїздки в зону АТО та низка інших обов’язків?

- Я «трудоголік», люблю свою роботу, багато працюю і створюю такий ж ритм своїм працівникам. Щоправда, це дає відбиток на життя, адже буває, що йду на роботу, коли дружина та діти ще сплять і приходжу додому, коли вони вже сплять.

- Насамкінець, хотілося б запитати, чим Ви керуєтеся по життю?

- Я не боюся брати на себе відповідальність і вважаю, що якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сам. Саме це й підштовхнуло мене балотуватися у Верховну Раду. Адже розумію, що зараз і в місті, й в державі є низка нагальних проблем, які потрібно вирішувати. А для цього треба, щоб у парламент прийшли нові люди, які працюватимуть на людей, а не на олігархів, які фінансують партії.

23 жовтня 2014

Святослав Євтушенко: "Майбутнє України обираємо ми"

26 жовтня – вибори народних депутатів України. У Рівному постане вибір між 17 кандидатами. Важливо, щоб цього разу ми обрали людину, яка й справді відстоюватиме інтереси рівнян.

Я – рівнянин. Народився і все життя проживаю у нашому місті. Я не зять і не родич міського голови! Всього по життю я досягнув лише своєю працею і розумом.

Я не прагну легких перемог. Не продався політичним партіям, бо хочу працювати на громаду, а не на олігархів, які фінансують партії.

Прошу Вашої підтримки, оскільки знаю, що потрібно робити зараз.

І, які б не були Ваші переконання, дуже прошу – прийдіть 26 жовтня на виборчу дільницю і проголосуйте!

З повагою, Святослав Євтушенко
кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне)

21 жовтня 2014

Святослав Євтушенко: "Рейтинги кандидатів - це спосіб маніпуляцій"

З наближенням дати виборів чимало кандидатів публікують результати своїх соціологічних досліджень. Чи не в кожного дані різняться. Адже зараз рейтинги стали способом маніпуляцій.

Тому важливо, щоб кожен із нас прийшов на вибори 26 жовтня і зробив свій вибір. Ще нічого не вирішено і голос кожного рівнянина важливий!

З повагою, Святослав Євтушенко 

кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне)

21 жовтня 2014

Ваш голос важливий – прийдіть на вибори 26 жовтня і проголосуйте!

Не полінуйтеся!
Не забудьте!
Не продайтеся!
Не проспіть!

Виборча кампанія-2014 добігає до завершення. 26 жовтня ми обиратимемо новий парламент.

Дуже важливо, щоб всі ми відповідально поставився до цього – прийшли на вибори і проголосували. Адже голос кожного рів нянина важливий і зараз тільки від нас залежить, у якій країні ми житимемо далі.

Також звертаюся з проханням до всіх, від кого залежить чесне і справедливе проведення виборів – до членів виборчих комісій, спостерігачів, політиків та правоохоронців – пам’ятайте про свою відповідальність, забезпечте чесні вибори. Сподіваюся, що цього разу ми оберемо справді парламент, який працюватиме для України!

З повагою, Святослав Євтушенко
кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне)

20 жовтня 2014

Чому варто голосувати за Святослава Євтушенка?

26 жовтня – позачергові вибори до Верховної Ради України. Директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко балотується у народні депутати по виборчому округу №152 (м. Рівне). Пропонуємо кілька фактів, чому варто підтримати на цих виборах саме Святослава Євтушенка.

Святослав Євтушенко - рівнянин. Він не зять і не родич міського голови Володимира Хомка – це лише чутки, які розповсюджують його опоненти. Всього по життю Святослав Євтушенко досягнув сам, виключно своєю працею і розумом.

Він пройшов шлях від вантажника до генерального директора першого в Україні сміттєпереробного заводу, директора «Санком-Рівне» та депутата міської ради.

Зараз Святослав Євтушенко балотується у народні депутати України самовисуванцем, бо не хоче залежати від партій, які фінансують олігархи. Тому й відмовився йти за підтримки будь-якої політичної сили.

Має чітко сформовану виборчу програму, у якій піднімає актуальні для міста, області та країни в цілому питання. А саме: енергозбереження, енергонезалежністі України, модернізації армії, зміни податкової системи, запровадження принципів прямого народовладдя, екології.

Святослав Євтушенко єдиний кандидат, робота якого приносить користь рівнянам, а не служить лише власному збагаченню. Він керує ТзОВ «Санком-Рівне», яке надає послуги з вивезення сміття 210 тисяч клієнтів. За той час, що очолює компанію, йому вдалося ефективно налагодити роботу підприємства. Завдяки щоденній роботі Святослава Євтушенка ситуація із вивезенням сміття у місті покращилася. Зараз мало хто пам’ятає, як ще кілька років тому викидали відходи у старі, прогнилі контейнери, які тижнями стояли на вулицях міста. І хоча в цій галузі не все так гладко, нині компанія постійно розвивається і шукає шляхи вирішення екологічних проблем у місті. Та й комунальне підприємство «КАТП-1728» переймає досвід роботи в «Санкому», щоб не сильно відставати від конкурента.

Окрім того, Святослав Євтушенко – щирий патріот. За час своєї депутатської діяльності в Рівнераді, він був автором та ініціатором прийняття низки звернень щодо суспільно важливих питань міста, країни. Саме його заслуга в тому, що Рівнерада прийняла рішення про маркування російських товарів у магазинах міста. Нині Святослав Євтушенко особисто возить у зону АТО, зібрану рівнянами допомогу для вояків «Горині».

І це лише невеликий перелік його ініціатив і досягнень. Підтримайте Святослава Євтушенка на виборах до Верховної Ради України по виборчому округу №152 (м. Рівне) і Ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір.

19 жовтня 2014

Святослав Євтушенко: "Відповідати перед людьми, а не служити олігархам, які фінансують партії"

Я балотуюся у народні депутати України самовисуванцем, бо не хочу залежати від партій, які фінансують олігархи. Тому й відмовився йти за підтримки будь-якої політичної сили.

Я переконаний, що народні депутати мають відстоювати інтереси людей, а не працювати на партії, які фінансують олігархи. 

Святослав Євтушенко, 

кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне)

№3 у виборчому бюлетені

 

15 жовтня 2014

Святослав Євтушенко: «Зробимо наше місто, область, країну кращими! Разом до перемоги!»

26 жовтня – позачергові вибори народних депутатів України. Нам знову дається шанс обрати нову владу. Хочеться вірити, що ми зробимо правильний вибір і не втратимо можливість сформувати ефективний парламент, який працюватиме для людей, а не стане черговим механізмом для дерибану держави.

Кожен народний депутат має відчувати відповідальність за своїх виборців і відстоювати їх інтереси. Та зараз дуже легко заплутатися у потоці обіцянок і знову піддатися популізму партій. Адже, чи не за кожною політичною силою стоять люди, які просувають її у парламент для досягнення своїх цілей, часто не суміжних з інтересами народу.

На цих виборах я вирішив балотуватися у народні депутати, бо розумію, що можу бути корисним своєму рідному місту, області, державі. Я не говоритиму гучних слів і не даватиму нездійсненних обіцянок. Я чітко знаю, над чим працюватиму в парламенті, якщо Ви мене підтримаєте. Своїм першочерговим завданням вбачаю прийняття законодавства, яке б дозволило працювати рівненському сміттєпереробному заводу та створювати подібні підприємства по всій Україні. Адже в умовах припинення постачання газу в Україну з боку Росії, зупинка заводу, який може виробляти альтернативне паливо – це злочин проти власного народу!

Я не хочу залежати від партій та обманювати людей, створивши видимість своєї роботи. Я хочу працювати на благо рідного міста, в якому народився і проживаю вже впродовж 35 років. Я хочу відстоювати інтереси рівнян, адже знаю, що хвилює людей і що можна зробити для того, щоб хоч трішки допомогти своєму місту. Я знаю, де знаходиться кожен контейнер у Рівному, бо щодня об’їжджаю місто, перевіряючи, як ми вивозимо сміття. На жаль, проблеми у цій сфері є, але «Санком» шукає шляхи їх вирішення і постійно підтримує діалог з рівнянами. Над цим працюю щодня.

Також я дуже хочу, щоб Україна була енергонезалежною і могла розвивати нову галузь промисловості – переробку побутових відходів. Саме з цією метою брав безпосередню участь у будівництві сміттєпереробного заводу, який знаходиться поблизу Рівного. Та наші нардепи прийняли закон, за яким він опинився поза правовим полем. Нині ж, відновлення роботи заводу – це вже не питання чиїхось бажань, а вихід із ситуації. Адже в умовах припинення постачання газу з боку Росії, нам потрібно думати, чим опалювати оселі взимку. А сміттєпереробний завод, виробляє альтернативне паливо, яке можна використовувати у промисловості та в роботі котелень.

Не можу залишитися осторонь теми нашої армії. Зараз наші військові їздять на бойові завданням шкільними автобусами, бо більше нічим. А з таким оснащенням неможливо зупинити російську таманську дивізію на професійній техніці. Всі ж успіхи в цій війні ми здобуваємо лише завдячуючи героїзму та самопожертві справжніх патріотів своєї держави. Відтак, зараз найгостріше стоїть питання про зміцнення та очищення армії.

Також важливими є питання економіки країни та реформування податкової системи. У державі, де податківців більше, ніж військових – неможливий розвиток економіки. Тому вважаю за необхідне змінити систему оподаткування України. Зокрема, скасувати існуючу величезну кількість податків і зборів, а, натомість, ввести єдиний – податок з обороту. Це, крім спрощення адміністрування та зменшення кількості податкових чиновників, створить передумови економічного підйому нової країни та сприятиме розвитку усіх сфер життя суспільства.

У тій ситуації, що зараз опинилася Україна, важливо на законодавчому рівні регламентувати всі ці питання – зміцнення армії, запровадження систем енергозбереження, збереження екології, розвитку економіки та постійного діалогу влади з народом.

Все це передбачено у моїй передвиборчій програмі. Звичайно, для втілення цих пунктів у життя потрібен час. Та перші кроки в напрямку реалізації своєї програми я почав робити вже зараз у межах тих можливостей і ресурсів, що маю.

Тому звертаюся до рівнян з проханням – прийдіть на вибори 26 жовтня. Я розумію, що кожен із Вас має свої погляди та переконання, але голосуючи на парламентських виборах 2014 року – зробіть свій вибір на користь України!

Адже, замінивши газ на дешевше альтернативне паливо, модернізувавши армію, живучи за принципами прямого народовладдя і дбаючи про довкілля, ми зможемо побудувати нову, незалежну та сучасну державу!

Я готовий відповідати за кожне озвучене мною слово і звітувати про свою роботу. Тому що справді хочу, щоб моє рідне місто розвивалося і його мешканці відчували гордість за свою Велику Батьківщину. Щиро надіюся на Вашу підтримку!

З повагою, Святослав Євтушенко

14 жовтня 2014

Святослав Євтушенко: "Податок з обороту – спосіб розвитку держави"

У державі, де податківців більше, ніж військових – неможливий розвиток економіки. Тому вважаю за необхідне змінити систему оподаткування України.

Зокрема, скасувати існуючу величезну кількість податків і зборів, а, натомість, ввести єдиний – податок з обороту. Це, крім спрощення адміністрування та зменшення кількості податкових чиновників, створить передумови економічного підйому нової країни та сприятиме розвитку усіх сфер життя суспільства.

З повагою, Святослав Євтушенко

(№3 у виборчому бюлетені)

12 жовтня 2014

Святослав Євтшенко: "Пряме народовладдя – запорука успішної держави!"

Я вірю у мудрість нашого народу та принципи прямого народовладдя. Адже лише, коли є діалог між владою і громадою, можна щось змінити на краще.

Зараз багато проблем в Україні виникають тому, що влада далека від простих людей. Ті, кого ми обрали відстоювати наші інтереси та утримуємо за власні податки, забули, для чого вони прийшли в парламент. Це необхідно змінити. Як? Запровадивши принципи прямого народовладдя, тобто, всі рішення має приймати громада, а не обрані люди.

Перехід на таку систему – поступовий та довготривалий процес. Починається він із децентралізації влади, збільшення повноважень органів місцевого самоврядування, проведення постійних централізованих моніторингів громадської думки, створення інституту місцевих референдумів, муніципальної міліції та ліквідації казначейства. Все це, має носити не декларативний характер, як зараз, а бути підтверджено реальними законами, що повинні виконуватися.

Зробити це в Україні реально. Маленьким прикладом цього є запровадження одного із механізмів прямого народовладдя на підприємстві «Санком-Рівне», яке очолюю. Зокрема, ми розміщуємо на рахунках компанії щомісячні опитування щодо суспільно важливих тем. Досвід показує, що це дає результат. Якби така політика була на державному рівні, то багато проблем можна було б уникнути, а ті, які виникали – швидше та ефективніше вирішити.

З повагою, Святослав Євтушенко,
кандидат у народні депутати України

07 жовтня 2014

Святослав Євтушенко взяв участь у міжнародному Конгресі ініціатив

Директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко відвідав третій міжнародний Конгрес ініціатив Східної Європи 15 міст регіону. Проходив захід 2-3 жовтня у Любліні.

Участь у форумі взяли представники різних міст України, а також країн ЄС, Білорусії, Росії, Молдови та Грузії. Від Рівного на захід їздили кілька представників. Окрім того, заступник міського голови Рівного з питань інвестицій, містобудування та архітектури Андрій Філін на форумі підписав Декларацію про територіальну співпрацю на 2014-2020 роки.

Як розповів Святослав Євтушенко, впродовж двох днів на форумі піднімалася низка питань щодо співпраці держав ЄС із країнами-сусідами.

- На заході виступали представники міст-побратимів Любліна, депутати європарламенту та спеціалісти щодо муніципальних питань. Також на рівні муніципалітетів обговорювалися варіанти швидшої євроінтеграції країн-учасників заходу. На форумі не оминули увагою і ситуацію в Україні, - зазначив Святослав Євтушенко.

06 жовтня 2014

Святослав Євтушенко – людина, яка «зробила» себе сама

Він не боїться приймати непопулярні рішення і робити різкі кроки. Він знає, що хвилює рівнян, адже щодня живе цими питаннями. Він не гониться за легкими перемогами і не продався політичним партіям, бо не хоче працювати на олігархів. Молодий та амбітний кандидат у народні депутати України по 152 виборчому округу Святослав Євтушенко всього по життю досягнув сам. Тому й вирішив балотуватися у Верховну Раду, адже переконаний: хочеш зробити щось добре – зроби це сам.

35-річний Святослав Євтушенко – корінний рівнянин. З 16 років, навчаючись в 11 класі він почав працювати вантажником, щоб самому заробляти на себе. Закінчивши навчання в школі, Святослав поступив у Національний університет водного господарства та природокористування на спеціальність «Міське будівництво та господарство». Навчання в університеті він поєднував із роботою. Був муляром, інженером-будівельником, майстром, виконробом, проектантом. На його рахунку – десятки розроблених та втілених у життя будівельних проектів не лише в Рівному, а й за його межами.

А в 2010 році, будучи першим номером у списку «УДАРу» він став депутатом Рівнеради. Наразі Святослав Євтушенко член депутатської групи «Рівне» у міській раді. У лютому 2014 року він очолив Рівненську міську організацію політичної партії «Народний Рух». Адже, на хвилі Революції Гідності, активним учасником якої був, Святослав визначив для себе, що «Народний Рух» - це єдина справді ідеологічна партія, погляди якої найбільше відповідають його внутрішнім переконанням. Тому що, як він сам каже, свого часу саме «Народний Рух» починав боротьбу за незалежність України. Це поміркована політична сила з чітко вираженими націоналістичними, державницькими ідеями. І «Народний Рух» - це не політичний проект.

Та й взагалі, патріотичні переконання і національні ідеї Святославу Євтушенку близькі по життю. Як він сам каже, йому не байдуже у якій країні житимуть його діти. Це й спонукало його разом з тисячами небайдужих вийти на революційний Майдан і відстоювати майбутнє своєї країни.

Святослав був активним учасником всіх подій Майдану в Рівному та у Києві, його постійно можна було побачити на Народних Віче, штурмах біля військових частин, міліції, «Беркуту». Саме сміттєвози «Санкому» блокували виїзд силовиків у столицю. Ті ж самі сміттєвози та великогабаритні контейнери блокували й злітну смугу рівненського аеропорту в перші дні протистоянь у Криму.

Коли ж розпочалася війна на сході України, Святослав одним із першим хотів записатися воювати добровольцем. Та, будучи батьком трьох неповнолітніх дітей його не взяли. Також Святослав Євтушенко ініціював збір допомоги для вояків рівненського батальйону «Горинь», яку особисто возить у зону АТО. Адже вважає це своїм прямим обов’язком.

Зараз Святослав Євтушенко – депутат Рівненської міської ради, голова постійної комісії з питань транспорту та зв’язку, присяжний Рівненського міського суду. Напевно, єдиний кандидат, який працює на благо рівнян завжди, а не лише перед виборами.

Як керівник «Санком-Рівне», він робить все для того, щоб сміття у місті вивозилося вчасно, не зважаючи на складну економічну ситуацію в Україні. Щодня Святослав об’їжджає вулиці міста, де надає послуги вивезення сміття компанія, щоб особисто проконтролювати процес. Він не приховує, що проблеми зі сміттям у місті є, але разом з тим постійно шукає шляхи вирішення цієї ситуації.

Також Святослав Євтушенко директор єдиного в Україні сміттєпереробного заводу, координатором будівництва якого він був. Та через неузгодженість законодавства завод із переробки побутових відходів, який переробляв 70% міського сміття і виробляв альтернативне паливо, припинив свою роботу. Так, з грудня 2013 року Святослав активно відстоює прийняття необхідного закону - написав десятки звернень, обґрунтувань, розпочав збір підписів, щоб привернути увагу рівнян. Наразі звернення за відновлення роботи заводу підписали більше 25 тисяч мешканців обласного центру, підтримали й громадські організації міста, а також низка місцевих Рад, у тому числі й Рівнерада. Та, схоже, чинним народним депутатам байдуже до проблем екології, та чим ми будемо опалювати свої домівки взимку.

Ті, хто добре знає Святослава, дивуються, коли він все встигає – громадська, депутатська діяльність, основна робота, чи не щотижневі поїздки в зону АТО та низка інших обов’язків. Сам ж Святослав каже, що він «трудоголік», любить свою роботу, дуже багато працює і створює такий ж ритм своїм працівникам. Щоправда, це дає відбиток на життя, адже буває, що йде на роботу, коли дружина та діти ще сплять і приходить додому, коли вони вже сплять.

По життю ж Святослав Євтушенко не боїться брати на себе відповідальність і завжди відстоює інтереси рівнян. Він добре розуміє, що така позиція не подобається багатьом його опонентам. Та це не стає на заваді її відстоювати, навпаки, додає впевненості, що він рухається у правильному напрямку.

06 жовтня 2014

Чим відрізняється Святослав Євтушенко від інших кандидатів?

Святослав Євтушенко – корінний рівнянин. Тому знає всі проблеми міста та шукає шляхи їх вирішення.

Святослав Євтушенко балотується у народні депутати України самовисуванцем, бо не хоче залежати від партій, які фінансують олігархи. Тому й відмовився йти за підтримки будь-якої політичної сили.

Він працює щодня, а не роздає голослівні обіцянки з наближенням виборів.

Має чітко сформовану виборчу програму, яку знає як втілити, ставши народним депутатом України. Адже питання, які Святослав Євтушенко піднімає у програмі йому самому близькі.

На відміну від інших кандидатів, хоче співпрацювати з громадою і давати їй можливість впливати на процеси, які відбуваються у місті. Маленьким прикладом цього є запровадження одного із механізмів прямого народовладдя на підприємстві «Санком-Рівне», яке очолює. Зокрема, компанія розміщує на своїх рахунках щомісячні опитування щодо суспільно важливих тем. Досвід показує, що це дає результат. Якби така політика була на державному рівні, то багато проблем можна було б уникнути, а ті, які виникали – швидше та ефективніше вирішити.

Не боїться непопулярних кроків і готовий брати на себе відповідальність.

03 жовтня 2014

Що зробив Святослав Євтушенко для Рівного?

Святослав Євтушенко вже впродовж чотирьох років очолює ТзОВ «Санком-Рівне». За цей час із збиткового підприємства він зробив сучасну компанію, яка щодня вдосконалює свою роботу та намагається надавати рівнянам якісні послуги вивезення сміття. Все починається з малого. Зумівши організувати та налагодити систему роботи підприємства, він зуміє працювати на користь рівнян і в парламенті.

Святослав першим у Рівненській області почав втілювати в життя проект екологічного поселення, над чим працював впродовж кількох років. Тема екології йому близька і тому він робитиме все необхідне, аби на законодавчому рівні врегулювати питання збереження довкілля.

Також Святослав Євтушенко директор єдиного в Україні сміттєпереробного заводу, координатором будівництва якого був.

Святослав брав активну участь у революційних подіях, був членом координаційної ради Майдану, постійно відвідував Народні Віче, був присутнім на штурмах біля військових частин, міліції, «Беркуту».

Він ініціатор збору допомоги для вояків рівненського батальйону «Горинь», яку особисто возить у зону АТО. Приносити речі для військових можна щодня з 12 до 19 години в намет «Санком-Рівне», що розміщений на майдані Незалежності.

Як керівник «Санком-Рівне», Святослав Євтушенко робить все для того, щоб сміття у місті вивозилося вчасно, не зважаючи на складну економічну ситуацію в країні. Щодня Святослав об’їжджає вулиці міста, де надає послуги вивезення сміття компанія, щоб особисто проконтролювати процес. Він не приховує, що проблеми зі сміттям у місті є, але разом з тим щодня шукає шляхи вирішення цієї ситуації. Так, наприклад, зараз у Рівному запроваджують роздільний збір сміття, щоб хоч трішки покращити екологічну ситуацію в місті. Адже на рівненському сміттєзвалищі з кожним днем все більше накопичується відходів, а завод, який може їх переробляти, не працює.

01 жовтня 2014

Святослав Євтушенко: "Перехід на автономне опалення та впровадження енергозберігаючих технологій - єдиний спосіб перезимувати!"

У зв’язку з відсутністю постачання енергоносіїв із Росії, цієї зими в Україні виникнуть проблеми з опаленням житла. Якщо зараз у Вас є гаряча вода, то це пов’язано лише з тим, що 26 жовтня в країні вибори.

Для забезпечення ж тепла взимку необхідно приймати радикальні рішення. Зокрема:

- переклавши обов’язок опалення приміщень із комунальних підприємств на споживачів. Тобто, на державному рівні дозволити встановлення та використання усіх видів автономного опалення.

- створити механізм забезпечення утеплення житлових будинків шляхом надання кредитів власникам квартир і будинків. При цьому, погашення такого кредиту відбуватиметься за рахунок різниці у вартості між тим, скільки треба було б платити за послугу теплопостачання до утеплення, і скільки – після.

Я знаю про що стверджую, проте для реалізації цих задумів мені не вистачає повноважень. Тому про Вас – підтримайте мене на цих виборах.
Дякую Вам!

З повагою, Святослав Євтушенко,
кандидат у народні депутати України

30 вересня 2014

Святослав Євтушенко: «Народні депутати мають працювати для людей, а не на партії»

Кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152 Святослав Євтушенко народився і все життя проживає у Рівному. У Верховну раду він балотується, щоб відстоювати інтереси рівнян та робити все задля розвитку рідного міста. Це й спонукало його відмовитися йти від будь-яких партій, щоб не працювати на олігархів, які їх фінансують.

Будучи патріотом по життю Святослав Євтушенко активно відстоює національно-демократичні ідеї. Саме з цих переконань він і долучився до «Народного Руху». Адже нині це чи не єдина політична сила, яка нікому не продалася і зберегла свою ідейність. Та ця партія не йде на вибори.

Зараз Святослава часто запитують, а до кого ж з політичних сил він приєднається у парламенті, ставши народним депутатом. На це він відповідає щиро – що для нього головне, щоб політика партії відповідала його особистим переконанням. Тобто, відстоювала інтереси громади, національно-демократичні ідеї не на словах, а реальними діями. Однозначно, Святослав Євтушенко не співпрацюватиме з жодною партією, яка хоч якось мала відношення до режиму Януковича. Якщо ж це будуть проукраїнські політичні сили і вони подаватимуть законопроекти, прийняття яких важливе для громади – Святослав Євтушенко голосуватиме разом з ними. Так само, як і вказуватиме на їх неправоту, у разі відхилення від задекларованого напрямку.

Та, приймаючи рішення щодо того, чи іншого питання, Святослав Євтушенко каже, що перш за все, зважатиме наскільки воно суміжне з інтересами громади. Тому що переконаний - кожен народний депутат має працювати для людей, відстоювати їх права та допомагати вирішувати питання територіальних громад. Інакше, для чого тоді обирати депутатів?

30 вересня 2014

Якщо хочеш щось зробити добре - зроби це сам, - Святослав Євтушенко

Кожен сам робить свій вибір. 26 жовтня в Україні обиратимуть новий парламет. Балотується у народні депутати й директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко, бо переконаний: якщо хочеш зробити щось добре - зроби це сам!

24 вересня 2014

Святослав Євтушенко: «На муніципальному форумі намагалися донести мерам міст, що газу на опалення не вистачить»

Питання енергоефективності та енергозбереження стали провідними на десятому Українському муніципальному форумі. А виступаючі представники влади переконували, що теплоносіїв на опалення взимку не вистачить і радили шукати альтернативу. Про це розповів  директор «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко по поверненню із форуму.

На форум зібралися представники профільних міністерств, міської влади та керівники комунальних підприємств з різних областей України. Проходив він 18 – 19 вересня в Одесі у рамках проектів «Місцевий Економічний розвиток міст України» та «Асоціація міст України». Святослав Євтушенко був одним із учасників форуму, де доповідав на тему «Енергоефективність - шлях до збалансованого розвитку громад». Зокрема, у доповіді піднімалося питання переробки побутових відходів, як джерела отримання альтернативного палива. Також на прикладі рівненського сміттєпереробного заводу Святослав Євтушенко розповів, як можна використовувати сміття для забезпечення енергоефективності міста, області, країни. Не оминув і теми відсутності законодавства, яке б регламентувало діяльність підприємств із переробки відходів.

- Після моєї доповіді учасники форуму взагалі дуже здивувалися, як нашому міському голові вдалося домовитися із інвестором про будівництво сміттєпереробного заводу без державних гарантій і договору про публічно-приватне партнерство. Адже за останні 23 роки ми привчили інвесторів вкладати гроші в українські об’єкти лише під особисті гарантії уряду. Також віце-прем’єр міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що потрібний для роботи сміттєпереробного заводу законопроект таки буде прийнятий. Щоправда, не відомо коли і ким. Та ціль форуму полягала в тому, що центральна влада намагалася донести міським головам за допомогою різних діаграм і таблиць, що газу в 
Україні не має... і не буде. Та й вугілля теж… Схоже, перспективи нас чекають не зовсім приємні, тому зараз потрібно терміново шукати шляхи виходу із ситуації. Одним із варіантів є перехід промисловості та котелень на альтернативне паливо, яке можуть виробляти сміттєпереробні підприємства, - зазначив Святослав Євтушенко.

23 вересня 2014

Святослав Євтушенко: «Модернізувати армію – відвоювати державу!»

Лише озброєна, очищена, професійна армія зможе відвоювати і захистити Україну!

Особисто доставляючи допомогу військовим у зону АТО, я переконався – те, що там відбувається, інакше, як навмисним знищенням наших патріотів не назвеш. Адже шкільними автобусами неможливо зупинити російську «таманську» дивізію. Всі ж успіхи в цій війні ми здобуваємо лише завдячуючи героїзму та самопожертві справжніх патріотів своєї держави.

Тому, зараз найгостріше стоїть питання про зміцнення та очищення армії. Для цього потрібно, насамперед, окопатись на території, яку ми ще можемо втримати та не на словах розпочати повноцінну модернізацію Збройних сил України.

Паралельно необхідно видворити всіх зрадників із армії, міліції і СБУ. Коли ж армія переозброїться, професіоналізується, лише тоді варто розпочинати повноцінний наступ на ворога.

Я особисто зобов’язуюся подати відповідні законопроекти, спонукати їх прийняття і виконання, якщо Ви мене підтримаєте.

З повагою,

кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне) Святослав Євтушенко

23 вересня 2014

Декларація про майно, доходи і зобов'язання фінансового характеру

Додаток до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" від 7 квітня 2011 року № 3206-УІ

ДЕКЛАРАЦІЯ

про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

за 2013 рік

Читати далі... 

18 вересня 2014

Святослав Євтушенко: «У часи випробувань кожен має робити те, чому він навчений»

У часи випробувань кожен має робити те, чому він навчений. Професійний військовий – має бути на східному фронті та боронити батьківщину. Комунальник, не дивлячись ні на що – забезпечувати людей світлом, водою і теплом.

Я балотуюся у Верховну Раду України, адже більше 5 % території нашої держави завалені сміттєзвалищами. А це вже питання екології і майбутнього наших дітей.

Більше того, на сході наші патріоти воюють на шкільних автобусах проти професійних бойовиків, які роз’їжджають на сучасних танках. А податківців у нас взагалі більше, ніж військових.

Довіри до діючих нардепів теж вже немає. Адже навіть один закон, яким можна створити цілу галузь переробки відходів, позбутися енергозалежності від Росії та вирішити екологічні проблеми, вони так і не спромоглися прийняти. Нині ж, недоотримуючи газ на опалення житла, ми витрачаємо до 50% енергоносіїв країни.

Для мене – це не просто слова. Цими проблемами я живу щодня і знаю, як їх можна вирішити. Тому звертаюся до вас з проханням – підтримайте мене на цих виборах і я старицею віддячу за Вашу довіру.

З повагою, кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152

Святослав Євтушенко

17 вересня 2014

Святовлав Євтушенко: Якщо хочеш щось зробити добре - зроби це сам!

Програма кандидата у народні депутати України

по мажоритарному виборчому округу №152

Євтушенка Святослава Ігоровича

«Якщо хочеш щось зробити добре – зроби це сам»

Саме у цій істині неодноразово переконувався по життю. Це і підштовхнуло мене балотуватися у народні депутати. Тому в своїй передвиборчій програмі я озвучив основні напрямки, над якими працюватиму у парламенті.

Чому йду в народні депутати?

Ми збудували перший в Україні сміттєпереробний завод, а Верховна Рада прийняла закони, за якими переробка відходів опинилася поза правовим полем.

Від безвиході, ми розпочали збирати підписи під зверненням до вищого керівництва країни за відновлення роботи підприємства. Адже в умовах припинення постачання енергоносіїв з Росії, заборона працювати сміттєпереробному заводу, який виробляє альтернативне паливо – замінник газу, є злочином проти суверенітету власної держави. Президенту та народним депутатам байдуже до екологічних проблем краю, та чим ми будемо опалювати свої домівки взимку.

Саме тому, я вирішив балотуватися у народні депутати, щоб самому подати та проконтролювати прийняття потрібних законів.

Це дасть змогу створити в Україні нову галузь промисловості – переробка побутових відходів та виробництво альтернативного палива. Такі кроки не тільки сприятимуть створенню нових робочих місць, але й дозволять вирішити проблему перенакопичення відходів і позбутися енергозалежності від Російської Федерації.

Модернізувати армію – відвоювати державу

Читати далі

30 листопада -0001

Святослав Євтушенко очолив комісію Рівнеради, яка вивчатиме, де в місті можна розмістити велодоріжки

Головою депутатської комісії Рівнеради щодо розробки схеми облаштування велодоріжок у місті призначено директора ТзОВ «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка.

До складу цієї комісії також увійшли депутати Ріненської міської ради Сергій Паладійчук, Олександр Чубай і Руслан Шевчук.

Як зазначив Святослав Євтушенко, перше установче засідання комісії відбудеться у понеділо, 15 вересня о 16 годині. Проходитиме воно в будівлі Рівненської міської ради (каб. 410).

Також Святослав Євтушенко закликав долучитися до роботи комісії усіх, кого цікавить розвиток велоінфраструктури в Рівному та фахівців, які можуть допомогти у цій справі.

13 вересня 2014

Святослав Євтушенко відверто про політику, позиції, роботу і звинувачення

Ім’я депутата Рівненської міської ради та директора ТзОВ «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка давно на слуху. Хтось пов’язує його з політикою, інші – зі сміттям, треті – з мером Рівного. Тому й чуток навколо нього вистачає. Сам ж Святослав Євтушенко каже, що йому приховувати нічого і замість того, щоб розпускати плітки, якщо когось щось цікавить про нього – хай запитає прямо.

Тому й розповів відверто про політичні партії, до яких мав відношення, роботу, «палки в колесах», чутки та подальші плани.

Коли щось робиш, це провокує чутки та негатив.

Напевно, ознакою того, що ти рухаєшся у правильному напрямку є реакція на твої дії. Звичайно, частіше вона буває не такою, як очікуєш і супроводжується чутками та негативом. Але ж не зупинятися через це. Я керую комунальним підприємством «Санком-Рівне», яке займається вивезенням сміття у місті. Ні для кого не секрет, що це доволі не проста галузь і проблемних моментів у ній вистачає. На цьому не погано маніпулюють політичні опоненти, які розповсюджують різного роду інформацію як про мене особисто, так і про діяльність компанії. Хтось розповідає, як ми не так сміття вивозимо, інші ж – що в усьому винен Євтушенко. Хочу зазначити – абсолютно вся інформація, яка стосується діяльності підприємства розміщена на нашому офіційному сайті та постійно оновлюється. Підстави та норми, згідно яких ми надаємо послуги теж не придумані нами, а визначені законодавством. Тому маніпуляції на цьому абсолютно безпідставні. Так, галузь, у якій я працюю непроста і проблем вистачає. Але ми намагаємося надавати споживачам якісні послуги і думаю, що з тими обмеженими ресурсами, які в нас є – нам це в цілому вдається.

Пов’язувати «Санком» із мером комусь вигідно.

З часу появи у Рівному приватного комунального підприємства «Санком», яке надає послуги вивезення побутових відходів, його почали пов’язувати з міським головою Володимиром Хомком. Думаю, такі чутки створювалися навмисно, щоб спровокувати негативне ставлення до компанії. Адже у нас як прийнято вважати: якщо пов’язано з владою – значить, це якась схема для відмивання коштів, можуть працювати абияк і за це нічого не буде. Але ніхто не зважає на те, що приватне підприємство існує виключно за свої кошти і ніякої допомоги з бюджету міста не отримує. Всю техніку, контейнери, обладнання ми купуємо і ремонтуємо самостійно. Напевно, якби підприємство мало б зв'язок із мером, то Володимир Євгенович шукав шляхи його підтримки за бюджетні кошти. Також можна легко перевірити кому належить підприємство, взявши витяг із Державного реєстру. Тому всі ці чутки створювалися швидше за все для того, щоб наробити «шуму».

Напевно, не погано було б бути зятем мера.

Вже чимало часу пройшло відтоді, як хтось записав мене у зяті міського голови Рівного Володимира Хомка, але дехто про це згадує і зараз. Чому саме це вигадали – для мене ніколи не було питанням. Я вже не раз жартував, що, напевне, було б і непогано бути родичем чи зятем мера, тоді, однозначно, було б набагато простіше працювати. Таку інформацію, безумовно, придумали ті, хто побачив у мені якогось конкурента. Невелика аналогія: що у нас говорять про гарну жінку, яка чогось досягнула в своєму житті? Правильно, вона все здобула через… Так само й про успішного не по роках хлопця. Тому я офіційно заявляю: «Я не зять і не родич міського голови Рівного Володимира Хомка. Мене з міським головою абсолютно нічого не пов’язує, окрім того, що я працюю у комунальній галузі, яка безпосередньо залежить від міської влади. Тому спілкуватися із представниками міської влади доводиться доволі часто. Адже є проблеми, які треба вирішувати, і, якби ти не працював, вони все одно будуть. А дружину мою звати Ольга. До одруження у неї було прізвище Дмитрук. Вона з дуже поважної та порядної родини. Батько – працює викладачем у Національному університеті водного господарства та природокористування. Мене вчив. І ніяких родинних зв’язків з потужними можновладцями ми не маємо… Взагалі, я дуже щасливий, що потрапив в саме цю родину зятем.

Енергозбереження, енергоефективність – те без чого буде проблематично перезимувати.

Наразі доволі гостро постали проблеми збереження нашої екології. Тому необхідно розвивати всі можливі напрямки, аби зберегти навколишнє середовище. Зокрема, зараз те, що реально зробити – це максимально перейти на альтернативне паливо, запроваджувати енергозберігаючі технології, роздільний збір та переробку сміття, збільшувати кількість пунктів прийому небезпечних відходів тощо. Лише, почавши робити всі ці речі ми зможемо зберегти нашу екологію. Так, сортуючи сміття, ми зменшуємо негативний вплив на екологію, використовуємо вторинні ресурси, тим самим економлячи енергоносії. А це шлях до енергонезалежності! І саме в цьому напрямку ми працюємо: запроваджуємо роздільний збір сміття, збудували та намагаємось запустити сміттепереробний завод, зараз - збираємо за це підписи. Звернення до керівництва країни з цього приводу вже підтримало близько 25 тисяч рівнян та Рівненська міська рада своїм голосуванням! А центральна влада нас поки не чує… Дуже сподіваюсь, що все те, що ми зараз робимо дасть результат і необхідні для запуску сміттепереробного заводу закони будуть прийняті. Адже справді, це злочин, що в умовах війни з Росією, коли у нас є проблеми з поставками газу, не підприємство, яке може виробляти замінник цього газу не може працювати. Я дуже надіюся, що Президент, Верховна Рада почують нас, та приймуть необхідні закони.

Проблеми з вивозом сміття чи ефективний менеджмент?

Є такий старий норматив, що на кожних 10 тисяч мешканців, необхідно мати хоча б одну машину для збирання сміття. «Санком» в Рівному обслуговує приблизно 210 тисяч клієнтів. Тобто, щоб вивозити сміття нам треба мати 21 автомобіль! А знаєте скільки є на «Санкомі»? Шість!!! Високі ціни на транспорт, великі ставки кредитів, та, саме найголовніше – тариф, який нижче собівартості послуги, унеможливлюють покупку нового автотранспорту. Зрозумійте, ми не отримуємо допомогу з бюджету, нам гроші ніхто просто так не дає… Все що ми маємо - це те, що зберемо з своїх численних клієнтів. А згідно висновку цінової, собівартість нашої послуги, для мешканців багатоповерхових будинків з усіма видами благоустрою ще в березні місяці 2014 року, становила 8,24 грн. З вересня 14 року тариф став лише 7,33 грн., а до вересня 5,36 грн. для цієї категорії. А знаєте Ви, що чисельність працівників комунального КАТП-1728, коли вони прибирали все місто була до 300 чоловік. Нині ж у «Санком-Рівне» працює п’ятдесят дев’ять людей. І це з абонентським відділом, який працює напряму з клієнтами, а не через ЖКП, як було раніше. Тому, коли мені розповідають, що ми якось не так працюємо, можу лише посміхатися. Спробуйте краще. Для себе я знаю, що ми робимо все, аби підприємство працювало ефективно.

Я за пряме народовладдя.

Я вірю у мудрість нашого народу та принципи прямого народовладдя. Адже лише, коли є діалог між владою і народом можна щось змінити на краще. Зараз влада далека від простих людей і ті, хто мав би відстоювати інтереси громади, чомусь забувають для чого їх обрали. Це не правильно! Влада має чути простих людей! Саме тому, я використав на підприємстві один із механізмів прямого народовладдя: щомісячні опитування, які розміщуються на рахунках ТзОВ «Санком-Рівне». Досвід показує, що це дає результат. В усякому разі, я знаю і використовую в своїй роботі значно більше інформації, ніж мої колеги з інших комунальних підприємств. Але чомусь, такого як робить «Санком» більше не робить ніхто. А жаль… Якби така політика була на державному рівні, то й війни давно вже не було.

Про політичну діяльність і партії – приховувати нічого.

Останнім часом я стільки нового почув про себе, що навіть не знаю, коли встиг так цікаво пожити, що й не помітив цього. Звичайно, коли ти депутат, ти не можеш залишитися поза увагою, тому й з’являються різні чутки. Хоча насправді все набагато простіше. Депутатом Рівненської міської ради я став, будучи першим номером списку партії УДАР Віталія Кличка, в якій був одним з засновників на Рівненщині. До цього, працював водієм у свого кума Тараса Максименка, який тоді очолював партію «Фронт Змін». Тому, можна сказати, що там і розпочалася моя політична кар’єра. Коли ж я переходив в «УДАР», то Тарас, звичайно, ображався і навіть казав, що у нього більше немає кума. У тому, що я свого часу керував Рівненською районною організацією «Фронт Змін» , а потім перейшов до «УДАРу» не бачу ніяких проблем. Адже обидві партії не відрізняються ідеологією. Я не думаю, що взагалі хтось зможе знайти якісь відмінності між цими партіями, крім прізвищ їх керівників. Зараз обидві ці парті при владі і ніби об’єднуються в блок. А раніше були разом в Об’єднаній Опозиції. Невдовзі після того, як я став депутатом Рівнеради, ми, так би мовити, розійшлися у певних поглядах з місцевим керівництвом УДАРу. Мене виключили з партії. Це мене не дуже й образило. Сьогодні я член групи «Рівне» у міській раді. У лютому 2014 року мені запропонували очолити Рівненську міську організацію політичної партії «Народний Рух». На хвилі Революції Гідності, активним учасником якої був, визначив для себе, що «Народний Рух» - це єдина справді ідеологічна партія, погляди якої найбільше відповідають моїм внутрішнім переконанням. Адже, свого часу саме «Народний Рух» починав боротьбу за незалежність України. Це поміркована політична сила з чітко вираженими націоналістичними, державницькими ідеями. І Народний Рух - це не політичний проект. А якщо говорити про політичні проекти, що поробиш, вони час від часу з’являються, і час від часу хтось на когось виходить з пропозиціями до них приєднатися. Так, наприклад, весною мені пропонували очолити ще одну партію «Голос народу», яка зараз обростає чутками. Проте я відмовився. Враховуючи чутки, що точаться навколо цієї партії, думає варто більш детально зупиниться на цій темі.

За роботу в «Голосі народу» пропонували 20 тисяч гривень зарплати.

Чесно кажучи, мені дещо незрозумілі натяки щодо проросійської спрямованості партії «Голос народу» та моєї причетності до неї. Тому спробую розповісти все по порядку. Правда, напевно, я розчарую цим зацікавлених зробити з цієї історії сенсацію, насправді, все набагато простіше. Я не маю жодного відношення до «Голосу народу». Так, свого часу мені пропонували очолити цю політичну силу на Рівненщині, але я відмовився. Зробив це тому, що мені набридло розкручувати «політичні проекти». А також я маю чіткі ідеологічні засади, які повзують мене з Народним Рухом. Саме через ідейні переконання, я долучився до нього. Також, так вже склалося, що зараз я дуже зайнятий на своїй основній роботі, через що приділяю не стільки, якби хотілося уваги своїм рідним і рідко буваю вдома. Зважаючи на всі ці моменти я і прийняв таке рішення. Та про все по порядку. Все почалося з того, що у квітні до мене звернувся Василь Бойчук з пропозицією очолити обласний осередок нової патріотичної політичної партії «Голос народу». З ним ми знайомі ще по спільній роботі в «УДАРі», де він займав посаду ніби начальника департаменту регіонального розвитку центрального апарату партії. Якось так називалась посада. Василя Бойчука я знав, як затятого націоналіста. Крім того, він розповідав, що цю партію чуть лі не благословив сам Патріарх Філарет. До слова: я в Покровський собор ходжу. Він познайомив мене з головою «Голосу Народу» Романом Івченком. Роман Івченко запевнив, що буде повне матеріально-технічне забезпечення офісу партії та запропонував заробітну плату в 20 тисяч гривень. Я не погодився, щоправда, пообіцяв розповісти про партію своїм знайомим у Рівному, можливо, хтось зацікавиться. Секрету з цього ніякого робив. Дехто й справді зацікавився новою партією і ми поїхали у Київ на з’їзд, де були просто гостями. З паном Івченком зустрічався лише з цікавості познайомитися з новою людиною в політичному середовище, яка прагне прийти до влади. Що поробиш, з цікавістю люди багато всього роблять. Це було напередодні з’їзду політсили, який відбувся у Києві 17 травня. До слова, це був вже другий з’їзд «Голосу народу». До нього відбувся установчий, на який теж їздили представники від Рівненщини. Після 17 травня з центральним керівництвом партії я більше не спілкувався. Вони самостійно визначались з обласним керівництвом політичної сили. Я знаю, що Рівненську обласну партійну організацію очолив Михайло Кривенко. З ним ми познайомилися під час президентських виборів 2010 року, коли він був довіреною особою Арсенія Яценюка. Також у керівний склад партії на Рівненщині увійшов Сергій Пилипака, який працював у мене юристом. В'язати мене до цієї партії, через знайомство з цими людьми – нелогічно, адже в силу своєї роботи, депутатської і політичної діяльності, я так чи інакше знайомий з сотнями людей різних політичних переконань і спрямувань.

До «Народного Руху» долучився через ідейні переконання.

Як я вже казав, у лютому цього року, мені запропонували очолити Рівненську міську партійну організацію «Народного Руху». Голову Народного Руху України, пана Василя Куйбіду, я добре знаю, як порядну та достойну людину. Партія справді існує виключно через ідейність її членів та прихильників. Тут не має не фінансування, ні грошей. Якщо щось робиться, то робиться виключно на волонтерських засадах. І я приєднався виключно через ідейні переконання, які відстоює ця партія. Адже більшість новостворених політичних сил – це швидше просто проекти, ніж справді ідейні організації. В усякому разі, навіть мені складно відрізнити ідеологічні засади одних від інших. Крім прізвищ керівників, здається, більше відмінностей не має!

Якщо хочеш щось зробити добре – зроби це сам.

Саме у цій істині неодноразово переконувався, і це стало своєрідним принципом, як по життю, так і в роботі. Тому щодня, організовуючи роботу підприємства, яке вивозить сміття у місті, будучи депутатом міської ради, намагаюся робити все в межах своїх можливостей, щоб це приносило результат. Нарікання на мою роботу безумовно є, і я, ми всі, постійно працюємо над самовдосконалення. Але, самі розумієте, трапляється всяке… Кому не вгодили, приношу свої вибачення… Не завжди все виходить, як хочеться, головне не опускати рук! А у Вас - прошу терпіння…

 

10 вересня 2014

Директор «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко балотується у народні депутати

Директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко зареєструвався кандидататом у народні депутати України. Як повідомив Святослав Євтушенко, він балотуватиметься по виборчому окрузі №152 (м. Рівне).

- Якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сам -  у цій істині я неодноразово переконувався по життю. Це і підштовхнуло мене балотуватися у народні депутати. Ми збудували перший в Україні сміттєпереробний завод, а Верховна Рада прийняла закони, за якими переробка відходів опинилася поза правовим полем. Від безвиході, ми розпочали збір підписів під зверненням до вищого керівництва країни за відновлення роботи підприємства. Адже в умовах припинення постачання енергоносіїв з Росії, заборона працювати сміттєпереробному заводу, який виробляє альтернативне паливо – замінник газу, є злочином проти суверенітету власної держави. Тому, я вирішив балотуватися у народні депутати, щоб самому подати та проконтролювати прийняття потрібних законів.  Це дасть змогу створити в Україні нову галузь промисловості – переробка побутових відходів та виробництво альтернативного палива. Такі кроки не тільки сприятимуть створенню нових робочих місць, але й дозволять вирішити проблему перенакопичення відходів і позбутися енергозалежності від Російської Федерації, - зазначив Святослав Євтушенко.


Автобіографія

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 152

Євтушенка Святослава Ігоровича

  Я, Євтушенко Святослав Ігорович, народився 09.02.1979 р. у м. Рівне, Україна.

  Громадянин України. Член партії Народний Рух України. Не судимий. Серед родичів осіб, що      перебувають під слідством та судимих немає. Належних мені підприємств та корпоративних прав не маю. Проживаю на території Україні 35 років.

Зареєстрований за адресою: м. Рівне, вул. Льонокомбінатівська,1, кв. 147.

Фактично проживаю у м. Рівне, вул. Степана Васильченка, 14, кв. 2.

Сімейний стан: Одружений. Дружина – Євтушенко (Дмитрук) Ольга Володимирівна, 1981 р/н.

Діти:

Євтушенко Владислав Святославович, 2001 р/н;

Євтушенко Христина Святославівна – 2008 р/н;

Євтушенко Назар Святославович – 2009 р/н.

Освіта: повна вища.

У 2002 році закінчив  Рівненський державний технічний університет, тримав кваліфікацію – інженер будівельник, спеціальність – міське будівництво та господарство.

З 2012 року навчаюся у Тернопільському національному економічному університеті на економічному факультеті за спеціальністю – економіка підприємства.

Вчених ступенів не маю.

Трудова діяльність:

З 1995 – вантажник ПП «Юність».

З 1998 – муляр Рівненської філії ВАТ «Укртелеком».

2002 – 2006 – інженер-будівельник, в подальшому майстер, виконроб МПП «ВІК-ЕКСПО».

2006 – 2010 – заступник директора ТзОВ «БМК».

2009 – 2011 – головний інженер ТзОВ «ГПІ Будівництво».

З 2011 і по даний час працюю директором ТзОВ «САНКОМ-Рівне», і за сумісництвом, з 2013 – генеральним директором ТОВ «УКРЕКО-ІНДАСТРІ».

Громадська діяльність:

Діючий депутат Рівненської міської ради шостого скликання (з 2010), голова постійної комісії з питань транспорту та зв’язку, присяжний Рівненського міського суду.

Особисті переконання: Вірю у мудрість нашого народу та принципи прямого народовладдя. По життю керуюся принципом: якщо хочеш щось зробити добре – зроби це сам.


 


09 вересня 2014