Новини

Святовлав Євтушенко: Якщо хочеш щось зробити добре - зроби це сам!

Програма кандидата у народні депутати України

по мажоритарному виборчому округу №152

Євтушенка Святослава Ігоровича

«Якщо хочеш щось зробити добре – зроби це сам»

Саме у цій істині неодноразово переконувався по життю. Це і підштовхнуло мене балотуватися у народні депутати. Тому в своїй передвиборчій програмі я озвучив основні напрямки, над якими працюватиму у парламенті.

Чому йду в народні депутати?

Ми збудували перший в Україні сміттєпереробний завод, а Верховна Рада прийняла закони, за якими переробка відходів опинилася поза правовим полем.

Від безвиході, ми розпочали збирати підписи під зверненням до вищого керівництва країни за відновлення роботи підприємства. Адже в умовах припинення постачання енергоносіїв з Росії, заборона працювати сміттєпереробному заводу, який виробляє альтернативне паливо – замінник газу, є злочином проти суверенітету власної держави. Президенту та народним депутатам байдуже до екологічних проблем краю, та чим ми будемо опалювати свої домівки взимку.

Саме тому, я вирішив балотуватися у народні депутати, щоб самому подати та проконтролювати прийняття потрібних законів.

Це дасть змогу створити в Україні нову галузь промисловості – переробка побутових відходів та виробництво альтернативного палива. Такі кроки не тільки сприятимуть створенню нових робочих місць, але й дозволять вирішити проблему перенакопичення відходів і позбутися енергозалежності від Російської Федерації.

Модернізувати армію – відвоювати державу

Читати далі

Особисто доставляючи допомогу військовим у зону антитерористичної операції, я переконався – те, що там відбувається, інакше, як навмисним знищенням наших патріотів не назвеш. Адже українську армію руйнували впродовж багатьох років. Всі ж успіхи в цій війні ми здобуваємо лише завдячуючи героїзму та самопожертві справжніх патріотів своєї держави. Окрім того, серед силовиків багато зрадників.

Тому, зараз найгостріше стоїть питання про зміцнення та очищення армії. Для цього потрібно, насамперед, закріпитись на території, яку ми ще можемо втримати та розпочати повноцінну модернізацію Збройних сил України.

Паралельно необхідно видворити всіх зрадників із армії, міліції і СБУ. Коли ж армія переозброїться, професіоналізується, лише тоді варто розпочинати повноцінний наступ на ворога.

Пряме народовладдя – запорука успішної держави

Багато проблем в Україні виникають тому, що влада далека від простих людей. Ті, кого ми обрали відстоювати наші інтереси та утримуємо за власні податки, забули про те, для чого вони прийшли в парамент. Це необхідно змінити. Як? Запровадивши принципи прямого народовладдя, тобто, всі рішення має приймати громада, а не обрані люди.

Перехід на таку систему – поступовий та довготривалий процес. Починається він із децентралізації влади, збільшення повноважень органів місцевого самоврядування, проведення постійних централізованих моніторингів громадської думки, створення інституту місцевих референдумів, муніципальної міліції та ліквідації казначейства. Все це, має носити не декларативний характер, як зараз, а бути підтверджено реальними законами, що повинні виконуватися.

Перехід на автономне опалення та впровадження енергозберігаючих технологій - єдиний спосіб перезимувати

При відсутності постачання енергоносіїв із Росії, цієї зими є ймовірність, що в Україні виникнуть проблеми з опаленням. Адже житлово-комунальне господарство країни становить лише 6% ВВП держави, у той час, як споживає близько 50% енергоносіїв. Але, допоки в кожному використаному кубометрі газу, чи мазуту буде закладено інтерес чиновників, ситуація не зміниться.

Вирішити іі можна, переклавши обов’язок опалення приміщень із комунальних підприємств на споживачів. Тобто, на державному рівні дозволити встановлення та використання усіх видів автономного опалення. Крім того, варто створити механізм забезпечення утеплення житлових будинків шляхом надання кредитів споживачам енергоносіїв.

Для цього потрібно законодавчо врегулювати умови погашення такого кредиту за рахунок економії в оплаті послуг теплопостачання. Тобто, впродовж певного часу споживачі сплачуватимуть за послугу стільки ж, як до утеплення, хоча фактично витрати теплоносія у кілька разів зменшаться. Це дозволить не лише зберегти енергоресурси, але й заощаджувати на оплаті послуг.

Зберегти екологію – подбати про майбутнє

Проблеми з відходами та забрудненням природного середовища в умовах глобалізації набувають небувалої гостроти. Знаючи про ці проблеми з середини, вважаю за необхідне внести докорінні зміни у законодавство, які б вирішили ситуацію.

Законом має бути чітко встановлено, що найбільшим злочином є злочин проти природи, далі – проти особи, а вже потім – інші види правопорушень. Лише посилення відповідальності за завдану довкіллю шкоду може навчити людей розумно ставитися до природи та берегти її.

Податок з обороту – спосіб розвитку держави

У державі, де податківців більше, ніж військових – неможливий розвиток економіки. Тому вважаю за необхідне змінити систему оподаткування України. Зокрема, скасувати існуючу величезну кількість податків і зборів, а, натомість, ввести єдиний – податок з обороту.

Це, крім спрощення адміністрування та зменшення кількості податкових чиновників, створить передумови економічного підйому нової країни та сприятиме розвитку усіх сфер життя суспільства.


Насамкінець, хотілося б додати, – я розумію, що кожен із Вас має свої погляди та переконання, але голосуючи на парламентських виборах 2014 року – зробіть свій вибір на користь України!

Адже, замінивши газ на дешевше альтернативне паливо, модернізувавши армію, живучи за принципами прямого народовладдя і дбаючи про довкілля, ми зможемо побудувати нову, незалежну та сучасну державу!