Новини

ТОВ «Санком»

Нові умови нарахування та обміну санкомчиків

  Шановні учасники Програми лояльності, наше підприємство знаходиться у вкрай важкому становищі через зростання боргів за вивіз сміття від мешканців міста, тому нарахування бонусів за заповнені анкети, а також обмін санкомчиків на товари  буде проводитись лише тим абонентам, які не мають боргу перед нашим підприємством.  Дякуємо за розуміння і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

08 вересня 2017

В.о. директора ТзОВ "Санком-Рівне"

З 7 квітня 2017 року на посаду в.о. директора ТзОВ "Санком-Рівне" призначено Горбачука Миколу Степановича.

Підприємство працює у звичному режимі.

18 квітня 2017

Увага !

Шановні голови ОСББ.У зв’язку з погіршенням погодних умов, просимо Вас прочистити (забезпечити) доїзд до контейнерних майданчиків. Так , як велика кількість опадів (снігу), перешкоджає, блокує доїзд до контейнерів. Надіємось на розуміння і співпрацю з Вашого боку. Дякуємо.


08 лютого 2017

Бонуси можна отримати

за щомісячну вчасну оплату за послуги        10 санкомчиків
за відповіді на анкети
 
 вірна відповідь – 20 санкомчиків
 невірна відповідь – 10 санкомчиків
за річну передоплату 
 600 санкомчиків
за повідомлення про неякісне прибирання навколо контейнерів
 2 санкомчики
за повідомлення про несанкціоноване викидання сміття від 10 до 50 санкомчиків в залежності від повноти надання інформації (фото, час, місце)
за повідомлення про невчасно виставлене сміття від 10 до 50 санкомчиків в залежності від повноти надання інформації (фото, час, місце)
за день народження 200 санкомчиків
12 жовтня 2016

Варіанти обміну санкомчиків

Пропоновані варіанти обміну санкомчиків Вартість Фото
1 Гумові рукавиці Фрекен Бок 800  
2 Мішки для сміття 35 л    (30 шт.) 700  
3 Мішки для сміття 60 л    (20 шт.) 700  
4 Мішки для сміття 120л    (10 шт.) 900  
5 Віник сорго 1000  
6 Щітка з поліетил. - мітла 1300  
7 Совок 600  
8 Ганчірка для миття підлоги 900  
9 Набір мочалок 600  
10 Цукерки "Чорнослив в шоколаді" 1 кг 2500  
11 Місяць безкоштовного обслуговування 2000  
12 Миючий засіб для посуду

700

13 Серветка целюлозна
600  
14 Туалетний папір 500

 

25 березня 2016

Укладання договорів

Документи необхідні для укладання договорів з фізичними особами (населення)

  1. Довідка про склад сім’ї або адресна картка (будинкова книга, тільки у випадку, коли вона дійсна)
  2. Паспорт та ідентифікаційний код власника
  3. Витяг з права власності на нерухоме майно
  4. Посвідчення та ідентифікаційний код (для осіб, які користуються пільгами на житлово-комунальні послуги)

 

Телефон для довідок : 23-43-73; 40-06-13

Документи необхідні для укладання договорів з юридичними особами

  1. Витяг з єдиного державного реєстру або свідоцтво про державну реєстрацію
  2. Довідка платника ПДВ\

 

Телефон для довідок : 40-01-27; (067)-363-21-43

25 березня 2016

ТзОВ "Санком-Рівне" проситить рівнян повідомляти

ТзОВ "Санком-Рівне" просить рівнян повідомляти про випадки крадіжки, підпалу сміттєвих баків, а також про крадіжку складових контейнерів (колеса, кришки і т.д.). Все частіше в м. Рівному невідомі особи завдають майну компанії величезні збитки, а мешканцям будинків створюють суттєві незручності. Так лише за минулий місяць вандалами було викрадено 3 контейнери, спалено 6  та пошкоджено близько 40 сміттєвих баків.

Тому наше підприємство просить рівнян допомогти у боротьбі з вандалізмом у нашому місті, по можливості фільмувати або фотографувати порушників та повідомляти компанію, а також правоохоронні органи про спробу або вчинення правопорушень. Адже контейнерові майданчики біля житлових будинків розраховані, щоб ними користувалися люди, які там мешкають. Ці люди мають право отримувати належне обслуговування і користуватись справними контейнерами. Тому просимо не будьте байдужими!

17 березня 2016

З 01 березня 2016 року буде відновлена Програма Лояльності.


Мешканці будинків, які обслуговує ТзОВ "Санком-Рівне" знову матимуть можливість отримувати приємні подарунки від компанії.


Щоб стати учасником прогарами лояльності та отримати бонуси (санкомчики) потрібно: - Регулярно брати участь в анкетуванні з важливих для компанії та життя міста питань!
- Підтримувати активний контакт з диспетчерською службою компанії ( у разі виявлення недоліків у роботі компанії).
- Повідомляти у разі виявлення фактів неналежних дій з боку інших споживачів!
- Допомогати у налагодженні якості послуг та контролю за дотриманням графіку!
- Своєчасно сплачувати за надані нами послуги!

10 лютого 2016

Директором «Санком-Рівне» став Андрій Мощанецький

Депутат міської ради Святослав Євтушенко з 24 грудня не працює директором «Санком-Рівне». На цю посаду був призначений Андрій Мощанецький.

Підприємство й надалі працює у звичному режимі. При виникненні питань ви можете звернутися за телефоном 23-43-73.

 

27 грудня 2015

Рівнян просять реагувати, коли у контейнери біля їх будинків привозять сміття сторонні

Все частіше у Рівному трапляються випадки, коли у контейнери для сміття, які розміщені біля житлових будиків, невідомі автомобілями привозять сторонні відходи. Це завдає чимало незручностей споживачам, які справно платять за послуги. Адже по-перше, спричиняє завчасне переповнення контейнерів, а по-друге, люди, які привозять ці відходи не сплачують за послуги, а користуються ними.  

Тому “Санком-Рівне” просить рівнян повідомляти про випадки, коли до баків, що розміщені біля будинків підвозять сміття автомбілямиТакож робити зауваження, якщо стали свідками цього, а при можливості фотографувати або ж знімати на відео порушників, щоб їх легше було встановити.

Так, сьогодні на вулиці Дворецькій. До контейнерів вантажним автомобілем привезли відходи. І такі випадки непоодинокі.

У компанії зазначають, що доволі часто трапляється, що невідомі привозять до великогабаритних контейнерів відходи, які не мають туди викидатися. Те ж саме стосується викидання виробничого сміття тощо у звичайні контейнери. 

Тому важливо разом боротися з такими процесами і спілкуватися із порушниками, щоб це не повторювалося. Адже контейнерові майданчики біля житлових будинків розраховані, щоб ними користувалися люди, які там мешкають, а не приїжджі, які нахабно привозять свої відходи та наповнюють чужі смітники.

22 жовтня 2015

Рівнян просять реагувати на порушників, які викидають небезпечні відходи у сміттєві баки

Все частіше у Рівному трапляються випадки, коли у контейнери для сміття, які розміщені біля житлових будиків, невідомі привозять сторонні відходи. Це завдає чимало незручностей споживачам, які справно платять за послуги. Адже по-перше, спричиняє завчасне переповнення контейнерів, а по-друге, люди, які привозять ці відходи не сплачують за послуги, а користуються ними.

Тому “Санком-Рівне” просить рівнян повідомляти про випадки, коли у баки для побутових відходів викидають будівельне та інше виробниче сміття. А також самим слідкувати за такими порушеннями і робити зауваження, якщо стали свідками цього.

У компанії зазначають, що доволі часто трапляється, що невідомі привозять до великогабаритних контейнерів відходи, які не мають туди викидатися. Те ж саме стосується викидання виробничого сміття у звичайні контейнери.

Для прикладу, нещодавно на вулиці Дубенській у контейнер викинули шифер. Це не лише завдає чимало незручностей споживачам, бо завчасно переповнюються контейнери, а й шкодить довкіллю та здоров'ю рівнян.

Наприклад, той же шифер може спричинити виникнення захворювань дихальних шляхів і навіть призвести до астми. Випадки ж, коли до звичайних контейнерів привозять будівельні та інші виробничі відходи непоодинокі. А потерпають від переповнених баків та інших наслідків такої безвідповідальності. Тому важливо разом боротися із такими процесами і спілкуватися із порушниками, щоб це не повторювалося. Адже контейнерові майданчики біля житлових будинків розраховані, щоб ними користувалися люди, які там мешкають, а не приїжджі, які нахабно привозять свої відходи та наповнюють чужі смітники.

17 грудня 2014

Як правильно користуватись контейнером для сміття?

Ми щодня продукуємо та викидаємо побутові відходи. Тому «Санком-Рівне» пропонує кілька порад, як правильно користуватися контейнером для сміття.

Перш за все, варто підкреслити, що використовувати контейнер потрібно лише за призначенням.

Не викидайте у бак небезпечні та легкозаймисті відходи, відходи деревини, великогабаритні і будівельні відходи.

Місце для контейнера у подвір’ї варто облаштувати недалеко від виходу. У холодну пору року бак необхідно ставити ближче до стіни будинку, чи під дах, щоб вміст контейнера був захищений від опадів.

Закривайте кришку контейнера. Це дозволить уникнути потрапляння вологи всередину. Завдяки тому, що кришка буде постійно закритою, сміття не розноситимуть тварини, туди не потраплятиме волога і не буде розповсюджуватись запах.

Щоб уникнути забруднення, сміття у контейнер краще викидати попередньо поклавши його у сміттєві пакети.

Не зберігайте у контейнері хімічні та вогненебезпечні речовини (масла, хімікати, пальне, засоби для знищення бур’янів тощо.

28 жовтня 2014

Як рахують кількість сміття у Рівному

Здавалося б, що накопичення сміття – процес хаотичний і порахувати скільки його викидається важко. Проте законодавством визначено норми кількості побутових відходів на одну особу. Відповідно до цих норм і складається графік вивезення сміття у кожному місті. За такою ж схемою працює і ТзОВ «Санком-Рівне».

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», переглядаються норми накопичення сміття один раз на 5 років.

Законодавством визначено, що норма - це кількісний показник споживання послуг із вивезення побутових відходів, які утворюються на одного мешканця для житлової забудови, одне місце в готелі, гуртожитку, 1 кв.м торгівельної та складської площі, вокзалів, автостоянок, пляжів; одне відвідування для поліклінік тощо за одиницю часу.

Норми надання послуг з вивезення побутових відходів визначаються з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів».

Основними показниками вимірювання кількості побутових відходів є об'єм (куб.м), маса (кг) та середня щільність (кг/куб.м).

Згідно законодавства, вимірювання кількості побутових відходів проводять у житлових будинках, на підприємствах, установах та організаціях, де немає змішування твердих, великогабаритних, ремонтних і рідких відходів. Там, де побутові відходи від житлових будинків та від інших об'єктів утворення побутових відходів збирають і
перевозять окремо. А також, де виключено переповнення контейнерів. Тобто, об'єм побутових відходів, що утворюються у період між днями їх збирання і перевезення, не перевищує сумарний об'єм контейнерів, встановлених для зберігання побутових відходів впродовж цього періоду.

Вимірювання кількості твердих побутових відходів у житлових будинках проводять на частині території житлової забудови населеного пункту. Для цього обирають будинки, де проживає визначений законодавством відсоток мешканців. Так, для населених
пунктів із населенням до 300000 мешканців, вимірювання проводиться на території, де проживають 2% від їх загальної чисельності. А для населених пунктів із населенням від 300000 до 500000 мешканців, обирають території, де проживають 1% від загальної кількості мешканців. Якщо ж у населеному пункті проживає більше 500000 мешканців, то для вимірювання кількості, викинутих ними відходів обирають території, де проживає 0,5% від загальної чисельності мешканців.

Вимірювання кількості твердих побутових відходів розпочинають з вибору маршрутів сміттєвозів, для кожного з обраних джерел та кількості розрахункових одиниць для кожного маршруту. Всі ці дані вносяться до протоколу погодження вибору маршрутів, організації проведення вимірювання кількості сміття у житлових будинках та на інших об'єктах утворення побутових відходів.

Проводячи вимірювання кількості сміття враховують низку факторів. Зокрема, визначають кількість контейнерів, об'єм кожного з них, ступінь заповнення контейнерів твердими побутовими відходами, масу порожнього та заповненого твердими побутовими відходами контейнера (у разі наявності ваг на 500 кг), або масу порожнього та заповненого твердими побутовими відходами сміттєвоза.

Сумарну масу твердих побутових відходів визначають шляхом зважування за допомогою ваг на 500 кг порожніх та заповнених контейнерів із сміттям, що завантажуються у сміттєвоз на початку маршруту. Далі підсумовують результати визначення різниці між масами заповненого і порожнього контейнерів, зважування порожнього та заповненого сміттєвоза з твердими побутовими відходами, що завантажуються в автомобіль у кінці рейсу, та визначають різниці між ними.

Середній об'єм утворення сміття на добу для кожного сезону року, впродовж якого проводяться вимірювання, визначають за спеціальною формулою. У ній враховується розрахунковий середній добовий об'єм утворення добових твердих побутових відходів на одну розрахункову одиницю у сезоні року, коли проводиться вимірювання, куб.м/ розрахункову одиницю на добу та загальне число рейсів, виконаних за відповідними маршрутами.

У свою чергу, середню масу утворення сміття на добу теж визначають за формулою. У ній врахована розрахункова середня добова маса утворення твердих побутових відходів на одну розрахункову одиницю у сезоні року, коли проводиться вимірювання, кг/розрахункову одиницю на добу та загальне число рейсів, виконаних за відповідними маршрутами.

Так, за спеціальними формулами визначають основні показники - добовий об'єм утворення сміття у середньому за рік, добову масу утворення твердих побутових відходів у житлових будинках та на інших джерелах утворення побутових відходів у середньому за рік тощо.

Підрахунок усіх цих показників і впливає на встановлення норми накопичення сміття.

06 вересня 2014

Клієнти «Санком-Рівне» можуть контролювати вивезення сміття он-лайн

У кожному місті є затверджені норми, відповідно до яких складено графіки вивезення сміття. ТзОВ «Санком-Рівне» надає послуги вивезення побутових відходів згідно цих норм.

Частота прибирання сміття залежить від розрахунків, скільки відходів викидають мешканці того чи іншого будинку. Так, наприклад, у Рівному є території, з яких сміття вивозять двічі на день, є такі - з яких щодня. Також у місті трапляються будинки, де менше мешканців – там відходи вивозять через день-два, або й раз у тиждень.

Наразі компанія «Санком-Рівне» обслуговує 210 тисяч клієнтів. Сміття у місті вивозиться цілодобово. До цього процесу залучено шість автомобілів.

Як це відбувається можуть спостерігати в режимі реального часу всі клієнти компанії. Для цього потрібно зайти на сайт«Санком-Рівне» і на карті можна побачити, де знаходяться автомобілі, що вони роблять, яка бригада обслуговує той чи інший район. Тобто, можна повністю контролювати роботу товариства і свої витрати, бачити, скільки сміття було вивезено саме у Вас. Адже «Санком-Рівне» працює відкрито для того, щоб рідне місто було чистим!

21 серпня 2014

ТзОВ «Санком-Рівне» повідомляє

Згідно Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради №98 «Про визначення послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги в м. Рівному» від 15.05.2012 року вивезення побутових відходів ВИЗНАНО ОКРЕМОЮ КОМУНАЛЬНОЮ ПОСЛУГОЮ.

 Відповідно до цього рішення та Закону України «Про відходи» необхідно укласти договір на вивезення твердих побутових відходів (сміття). Вартість послуги становитиме 5,36 грн. з однієї людини зареєстованої у квартирі.

Для заощадження Вашого часу повідомляємо Вас, що  буде здійснено обхід квартир контролером ТзОВ «Санком-Рівне» для укладення договорів на вивезення побутових відходів. При укладанні договору необхідно при собі мати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код та будинкову книгу. Для мешканців, що мають пільги необхідно мати копії посвідчень та копії ідентифікаційних кодів обов’язково!

18 червня 2012

Контейнер пластиковий для сміття

Дякуючи сучасному дизайну, контейнери чудово гармоніюють зі стилем вулиць міста.   Кришка легко піднімається зі всіх сторін, з любої позиції. Форма кришки створена таким чином, щоб вода не затримувалась на ній. Ущільнена передня стінка гарантує високу  міцність, що необхідно при піднятті контейнера і його опорожнюванні... (див. далі)

12 квітня 2012