Новини

Директор «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко балотується у народні депутати

Директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко зареєструвався кандидататом у народні депутати України. Як повідомив Святослав Євтушенко, він балотуватиметься по виборчому окрузі №152 (м. Рівне).

- Якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сам -  у цій істині я неодноразово переконувався по життю. Це і підштовхнуло мене балотуватися у народні депутати. Ми збудували перший в Україні сміттєпереробний завод, а Верховна Рада прийняла закони, за якими переробка відходів опинилася поза правовим полем. Від безвиході, ми розпочали збір підписів під зверненням до вищого керівництва країни за відновлення роботи підприємства. Адже в умовах припинення постачання енергоносіїв з Росії, заборона працювати сміттєпереробному заводу, який виробляє альтернативне паливо – замінник газу, є злочином проти суверенітету власної держави. Тому, я вирішив балотуватися у народні депутати, щоб самому подати та проконтролювати прийняття потрібних законів.  Це дасть змогу створити в Україні нову галузь промисловості – переробка побутових відходів та виробництво альтернативного палива. Такі кроки не тільки сприятимуть створенню нових робочих місць, але й дозволять вирішити проблему перенакопичення відходів і позбутися енергозалежності від Російської Федерації, - зазначив Святослав Євтушенко.


Автобіографія

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 152

Євтушенка Святослава Ігоровича

  Я, Євтушенко Святослав Ігорович, народився 09.02.1979 р. у м. Рівне, Україна.

  Громадянин України. Член партії Народний Рух України. Не судимий. Серед родичів осіб, що      перебувають під слідством та судимих немає. Належних мені підприємств та корпоративних прав не маю. Проживаю на території Україні 35 років.

Зареєстрований за адресою: м. Рівне, вул. Льонокомбінатівська,1, кв. 147.

Фактично проживаю у м. Рівне, вул. Степана Васильченка, 14, кв. 2.

Сімейний стан: Одружений. Дружина – Євтушенко (Дмитрук) Ольга Володимирівна, 1981 р/н.

Діти:

Євтушенко Владислав Святославович, 2001 р/н;

Євтушенко Христина Святославівна – 2008 р/н;

Євтушенко Назар Святославович – 2009 р/н.

Освіта: повна вища.

У 2002 році закінчив  Рівненський державний технічний університет, тримав кваліфікацію – інженер будівельник, спеціальність – міське будівництво та господарство.

З 2012 року навчаюся у Тернопільському національному економічному університеті на економічному факультеті за спеціальністю – економіка підприємства.

Вчених ступенів не маю.

Трудова діяльність:

З 1995 – вантажник ПП «Юність».

З 1998 – муляр Рівненської філії ВАТ «Укртелеком».

2002 – 2006 – інженер-будівельник, в подальшому майстер, виконроб МПП «ВІК-ЕКСПО».

2006 – 2010 – заступник директора ТзОВ «БМК».

2009 – 2011 – головний інженер ТзОВ «ГПІ Будівництво».

З 2011 і по даний час працюю директором ТзОВ «САНКОМ-Рівне», і за сумісництвом, з 2013 – генеральним директором ТОВ «УКРЕКО-ІНДАСТРІ».

Громадська діяльність:

Діючий депутат Рівненської міської ради шостого скликання (з 2010), голова постійної комісії з питань транспорту та зв’язку, присяжний Рівненського міського суду.

Особисті переконання: Вірю у мудрість нашого народу та принципи прямого народовладдя. По життю керуюся принципом: якщо хочеш щось зробити добре – зроби це сам.