Новини

Святослав Євтушенко: «У часи випробувань кожен має робити те, чому він навчений»

У часи випробувань кожен має робити те, чому він навчений. Професійний військовий – має бути на східному фронті та боронити батьківщину. Комунальник, не дивлячись ні на що – забезпечувати людей світлом, водою і теплом.

Я балотуюся у Верховну Раду України, адже більше 5 % території нашої держави завалені сміттєзвалищами. А це вже питання екології і майбутнього наших дітей.

Більше того, на сході наші патріоти воюють на шкільних автобусах проти професійних бойовиків, які роз’їжджають на сучасних танках. А податківців у нас взагалі більше, ніж військових.

Довіри до діючих нардепів теж вже немає. Адже навіть один закон, яким можна створити цілу галузь переробки відходів, позбутися енергозалежності від Росії та вирішити екологічні проблеми, вони так і не спромоглися прийняти. Нині ж, недоотримуючи газ на опалення житла, ми витрачаємо до 50% енергоносіїв країни.

Для мене – це не просто слова. Цими проблемами я живу щодня і знаю, як їх можна вирішити. Тому звертаюся до вас з проханням – підтримайте мене на цих виборах і я старицею віддячу за Вашу довіру.

З повагою, кандидат у народні депутати України по виборчому округу №152

Святослав Євтушенко