Новини

Святослав Євтушенко: «Зробимо наше місто, область, країну кращими! Разом до перемоги!»

26 жовтня – позачергові вибори народних депутатів України. Нам знову дається шанс обрати нову владу. Хочеться вірити, що ми зробимо правильний вибір і не втратимо можливість сформувати ефективний парламент, який працюватиме для людей, а не стане черговим механізмом для дерибану держави.

Кожен народний депутат має відчувати відповідальність за своїх виборців і відстоювати їх інтереси. Та зараз дуже легко заплутатися у потоці обіцянок і знову піддатися популізму партій. Адже, чи не за кожною політичною силою стоять люди, які просувають її у парламент для досягнення своїх цілей, часто не суміжних з інтересами народу.

На цих виборах я вирішив балотуватися у народні депутати, бо розумію, що можу бути корисним своєму рідному місту, області, державі. Я не говоритиму гучних слів і не даватиму нездійсненних обіцянок. Я чітко знаю, над чим працюватиму в парламенті, якщо Ви мене підтримаєте. Своїм першочерговим завданням вбачаю прийняття законодавства, яке б дозволило працювати рівненському сміттєпереробному заводу та створювати подібні підприємства по всій Україні. Адже в умовах припинення постачання газу в Україну з боку Росії, зупинка заводу, який може виробляти альтернативне паливо – це злочин проти власного народу!

Я не хочу залежати від партій та обманювати людей, створивши видимість своєї роботи. Я хочу працювати на благо рідного міста, в якому народився і проживаю вже впродовж 35 років. Я хочу відстоювати інтереси рівнян, адже знаю, що хвилює людей і що можна зробити для того, щоб хоч трішки допомогти своєму місту. Я знаю, де знаходиться кожен контейнер у Рівному, бо щодня об’їжджаю місто, перевіряючи, як ми вивозимо сміття. На жаль, проблеми у цій сфері є, але «Санком» шукає шляхи їх вирішення і постійно підтримує діалог з рівнянами. Над цим працюю щодня.

Також я дуже хочу, щоб Україна була енергонезалежною і могла розвивати нову галузь промисловості – переробку побутових відходів. Саме з цією метою брав безпосередню участь у будівництві сміттєпереробного заводу, який знаходиться поблизу Рівного. Та наші нардепи прийняли закон, за яким він опинився поза правовим полем. Нині ж, відновлення роботи заводу – це вже не питання чиїхось бажань, а вихід із ситуації. Адже в умовах припинення постачання газу з боку Росії, нам потрібно думати, чим опалювати оселі взимку. А сміттєпереробний завод, виробляє альтернативне паливо, яке можна використовувати у промисловості та в роботі котелень.

Не можу залишитися осторонь теми нашої армії. Зараз наші військові їздять на бойові завданням шкільними автобусами, бо більше нічим. А з таким оснащенням неможливо зупинити російську таманську дивізію на професійній техніці. Всі ж успіхи в цій війні ми здобуваємо лише завдячуючи героїзму та самопожертві справжніх патріотів своєї держави. Відтак, зараз найгостріше стоїть питання про зміцнення та очищення армії.

Також важливими є питання економіки країни та реформування податкової системи. У державі, де податківців більше, ніж військових – неможливий розвиток економіки. Тому вважаю за необхідне змінити систему оподаткування України. Зокрема, скасувати існуючу величезну кількість податків і зборів, а, натомість, ввести єдиний – податок з обороту. Це, крім спрощення адміністрування та зменшення кількості податкових чиновників, створить передумови економічного підйому нової країни та сприятиме розвитку усіх сфер життя суспільства.

У тій ситуації, що зараз опинилася Україна, важливо на законодавчому рівні регламентувати всі ці питання – зміцнення армії, запровадження систем енергозбереження, збереження екології, розвитку економіки та постійного діалогу влади з народом.

Все це передбачено у моїй передвиборчій програмі. Звичайно, для втілення цих пунктів у життя потрібен час. Та перші кроки в напрямку реалізації своєї програми я почав робити вже зараз у межах тих можливостей і ресурсів, що маю.

Тому звертаюся до рівнян з проханням – прийдіть на вибори 26 жовтня. Я розумію, що кожен із Вас має свої погляди та переконання, але голосуючи на парламентських виборах 2014 року – зробіть свій вибір на користь України!

Адже, замінивши газ на дешевше альтернативне паливо, модернізувавши армію, живучи за принципами прямого народовладдя і дбаючи про довкілля, ми зможемо побудувати нову, незалежну та сучасну державу!

Я готовий відповідати за кожне озвучене мною слово і звітувати про свою роботу. Тому що справді хочу, щоб моє рідне місто розвивалося і його мешканці відчували гордість за свою Велику Батьківщину. Щиро надіюся на Вашу підтримку!

З повагою, Святослав Євтушенко